Korpo bezpukania zmienia wizerunek

Kartkę z kalendarza zdziwień zerwałam, skoro znów nowy dzień, nowa głupota, więc pędzę do zaułka, gdzie są moje historie. Jako zbuntowana pucuję od rana swoje myśli, czyszczę mózg ze złogów, usuwam, resetuję i niech gitara gra, a korpo śpiewa, w końcu po coś jest maj.

Korpo…  bezpukania.eu…  donosi, że zmienia wizerunek.

Bez rady nadzorczej, z dziwacznym awatorem przypominającym ucho igielne przez które przysłowiowy wielbłąd przechodzi, z szerokimi przegródkami pisanymi na lewo, bo  lewą ręką, z mafijnymi wpisami, kryminalnymi donosami, pogadalniami i parafrazą biblijnego nicku

teraz otworzy nowe, krótkie, niszowe zakamarki, co perwersyjnie w duszy i komu gra oraz ukaże  pawie pióro na czubie, bo mowa będzie o grodzie samego Kraka.  I więcej rysunków, bo czytać nie lubimy. Cóż, zdolna jestem… do wszystkiego…, ale proszę nie gratulować, bo jak mówi Makówka, to nie jest komplement, dlatego od niej pożyczyłam mem.

Jakie to fascynujące obudzić się i dowiedzieć, że nie żyję w bananowym kraju, stąd owoc był nam zakazany. Ciekawi mnie moralny bezwstyd z punktu widzenia samego banana. Czy on zdaje sobie sprawę z tego, że o jego życiu seksualnym wszyscy wiedzą więcej niż on sam?

Oto tenże bezwstyd i jego oblicze. I jakże perwersyjne. Podwójne standardy  moralne. Jeden dla mężczyzn, drugi dla pań. Panowie mogą oblizywać banana bez podtekstów, a gdy panie, źle się kojarzy, rozwiązłość, porubstwo i ruja, zgorszenie, sodomia i demoralizacja. Przecież drzewiej wystarczyła kopka siana, a bocian dzieci przynosił i zostawiał w kapuście.  Rysunki A. Mleczki do oglądania:

26 uwag do wpisu “Korpo bezpukania zmienia wizerunek

 1. makowka9

  Najpierw się uśmiałam, potem poczułam zaszczycona wymienieniem mojej skromnej osoby, a na koniec pomyślałam- „co jeszcze wejdzie do słownika słów zakazanych?”
  Wszak teraz już i biała róża i banan, ale również kaczka, ostatnio -krowa…
  No i to przekleństwo na K co to niektórzy zbereźnicy na koszulkach wypisują i np. Misiowi Uszatkowi ubierali.
  Ubawiona Makówka pozdrawia.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Ultro, u Ciebie też zmiany będą? Ciekawa jestem, bardzo ciekawa, tylko tekstu nie chciałabym mniej, bo lubię Cię czytać 🙂
  Coś mi sie obiło o uszy (oczy?) z tym bananem, ale nie znam szczegółów, musze poszukać o co chodziło…

  Polubione przez 2 ludzi

 3. My Polacy z igły potrafimy zrobić widły a z banana zakazany rekwizyt muzealny i aferę medialną.To dopiero problemy!!! Czy to nie nasza specjalność narodowa???
  Trafnie to ujęłaś i z humorem ,super,gratuluję :)):)):))

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Ultra

  Kochani,
  zmiany będą, ale powolne. Treści krótsze, a wynikają one z prozaicznej przyczyny, iż stawy prawej ręki mam mało sprawne, trzeba oszczędniej używać.
  Dziękuję

  Polubienie

   1. Przykro mi. Tym bardziej dbaj o siebie i otaczaj troską swe zdrowie, ale przy tym nie zaprzestawaj pisania (pamiętaj o przerwach i odpoczynku). Zdrówka!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s