Podłoga rzucona na sufit

Ekstrawagancje we wnętrzu? Czemu nie? Liczy się zawsze pomysł.

Nietypowe łazienki

Lustro krzywe? A jakie niby ma być, żeby dziwiło? I te miłe zwierzątka, dla jednych przytulaśne, a drugi musi uciekać w popłochu, ponieważ najzwyczajniej na świecie boi się myszy.

Ta muszla w ozdoby na bogato. Cały czas zastanawiam się, jak to czyścić?

Można razem spędzać miło czas? Można! Wystarczy tylko chcieć.

Brak miski? A do czego ona potrzebna? Plusem to, że nie trzeba jej myć.

To inteligentny tron. Nie pytajcie o funkcje przycisków, podano jedynie, że suszy i ogrzewa, ale nie napisano co, a ja domyślna nie jestem. Koszt 7869 zł plus wysyłka ponad 2 tys. A widziałam jeszcze z miękkimi podłokietnikami i ocieplaną poduszką pod nogi. Po królewsku.

Mało betonów na ulicy, dlatego betonujemy jeszcze mieszkania, to hit architektów pod hasłem: I ty to koniecznie musisz mieć.

Poidło dla konia w roli umywalki również ma swój koński urok.

Modne bunkry sztuki

gdzie betonowy sufit, betonowa podłoga, a z tapety na ścianie machają ogonkami pieski. Łóżka od ściany do ściany z czarną pościelą, do tego szara narzuta. W mieszkaniu znajduje się również buda dla psa. Widać, że mieszkańcy kochają czoronoga.

Wow, komiks na ścianie? Może się nie przyśni?

Jeden fotel i ubrany cały salon.

Taki przybornik na biurko prowokuje wyobraźnię.

Marka Selleti szokuje wzornictwem z dawką wyrafinowanego humoru. Z salonu meblowego wychodzi się, jakbyś właśnie zsiadł z rollercoasteru i trafił w dziwne miejsce z odrobiną adrenalinowego oświetlenia.

Seletti: Dywany z twarzami i z dziewczynami, ale jak po nich chodzić, by nie nadepnąć w cenie 7296 zł? To już lepiej te pazury z 25% zniżką w cenie 5472?

Albo te nogi damsko- męskie? (Seletti)

Zmysłowe kanapy zwykle przyciągają uwagę

Podobnie zresztą jak siedzisko Hipopotam:

Moda na podwieszanie siedzisk i łóżek. Powiem tak: nie dla każdego.

Koniec z nudnym wystrojem wnętrza

O gustach się nie dyskutuje, jeśli chodzi o spektakularny efekt. Może być i kicz, jeśli jest kontrolowany, zamierzony, czy celowo stylizowany. Takiemu p. Koralowi (król lodów) posesję ochrania kolorowa krowa i dwa lwy, przecież nikomu krzywdy nie zrobią jako posągi. Niechże pilnują, bo zapewne mają co strzec. Radosna fantazja ma królować, więc potrzebny oryginalny pomysł, odwaga, luz, odrobina humoru. Przypominam sobie o pomyśle pewnego architekta, który zaprosił na parapetówkę gości, przy czym na środku salonu umieścił muszlę klozetową, a pod ścianą czarną drabinę. Goście zdumieni, zaczęli dotykać świeżo pomalowanej drabiny oraz sprawdzać, czy muszla podpięta, a on filmował ich uśmiechy i miny. Była podpięta, bo też co komu do tego, co stoi u innych w mieszkaniu.

17 uwag do wpisu “Podłoga rzucona na sufit

 1. po co się tak ograniczać, dzban od razu na sufit, odpowiednio ustawione zasysanie spowoduje komfort siedzenia i zero zakakania sobie tyłka… Urdhva Padmasana Shitin’ i o to chodzi… w sumie jaka to różnica, czy się czyta z góry, czy z dołu…
  będzie kosztować, fakt, ale zagłosujmy na PiS i kasa będzie, to nie problem…
  p.jzns 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 2. Ale to wszystko jest dla ludzi zamożnych, więc nie nam oceniać podobne projekty czy produkty! Zresztą nie wiem, ciebie może było stać na coś z tej oferty, Mnie pewnie co najwyżej na taki przybornik na biurko. A że prowadzę życie spokojne i nieprowokujące, a biurko i tak mam już maksymalnie zagracone, raczej bym się nie zdecydował na podobny gadżet.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Tetryk56

  Kiedyś jakaś reklama wdrukowywała nam: trzeba mieć fantazję i pieniądze! Osobiście skłaniam się ku fantazji, pieniędzy nie za wiele więc po co fantazję materializować?

  Polubione przez 1 osoba

 4. Ależ ja jednak jestem nudna i praktyczna…U mnie byle było minimalistyczne i łatwe do czyszczenia, najlepiej bezobsługowe. To podwieszane łóżko…chyba bym spała pod nim na podłodze. Może to by był jakiś drobny przejaw fantazji z mojej strony 😉 Uściski zasyłam!

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s