Nie wystarczy znać przyrodę, trzeba jeszcze rozumieć

Sex among animals.

Minister oświaty może mnie spokojnie umieścić w podręczniku jako osobę bez ugruntowanych cech niewieścich, ponieważ chodziłam w spodniach, na wych. fizycznym ćwiczyłam w krótkich szortach, na zpt gwintowałam śruby, tęczę uważałam za przymierze człowieka z Bogiem, a na przedmiocie zwanym higieną uczyłam się, o, zgrozo, o seksie, który nie pachniał grzechem. Tymczasem sama natura ocieka seksem, więc proponuję, aby rozważyć, czy przyroda w szkole jest na pewno konieczna. Poprawienie podręczników wydaje się koniecze, ponieważ zasłanianie oczu na owe wybryki natury nic nie pomoże, kiedy dziecko widzi koguta, który nie żyje jak Bóg przykazał z jedną kurą, czy obserwuje poczciwą mućkę skaczącą na koleżankę tej samej płci.

Źle się dzieje w państwie przyrody

Myślę, że z podręcznika należy wyciąć większość zwierząt, ptaków, owadów, gdyż monogamia dotyczy jedynie 5% zwierząt, o czym pisze Diane Witt z National Science Foundation. Należy zostawić te najbardziej znane z wierności gołąbki, gibbony, turkawki, łabędzie, norniki, czy termity… Reszta powinna się leczyć. Co w tej przyrodzie się dzieje… sodomia i gomoria, a przecież o seksie nasze dzieci nie powinny NIC wiedzieć. Szacuje się, że ok. 1500 gatunków zwierząt kocha się na opak, a nie po bożemu. Czego tam nie ma: poligamia, homoseksualizm, trójkąty, masturbacje, ekshibicjonizm…

Matka natura preferuje homoseksualizm

I tak 3/4 aktów seksualnych niektórych zwierząt, to akty homo. Homoseksualne są delfiny butlonose, manaty, misie koala, stawonogi (nie wiadomo, czy one w ogóle rozróżniają płcie), owady (w locie nie ma czasu na przyglądanie). Nawet istnieje powiedzenie „sprośny jak miś koala”, a on nie dość, że misiem nie jest, to jeszcze niezbyt lubi partnerki, nęka je, gryzie, drapie, czyli uprzejmy nie jest, niestety. Najbardziej tęczowy jest samiec żyrafy, który częściej woli samców. Ale co zrobić z kotem, który lubi czasem pobawić się z własną płcią? Co zrobić z biseksualnymi zachowaniami japońskich makaków, czy szympansów, które również lubią seks aralny i wzajemnie się masturbują? Aż się prosi, by nawracać i zawracać z grzesznych pozycji.

Sodoma i Gomora

Błazenek i mątwa mogą zmieniać bezwstydnie płeć i wcale z tego tytułu nie mają nieprzyjemności. Trójkąty wśród zwierząt także modne. Niektóre gęsi są homo, ale czasem między panów samica podstępnie wejdzie, by zapłodniono jej jajka, stąd trójkąt, owe samce wtedy zgodnie wspólnie z panią gęsią wychowują potomstwo, a podobnie jest u flamingów i łabędzi czarnych. Nieco inaczej u ostrygojadów, to dwie ostrygojady wychowuje potomstwo wspólnie z jednym panem. Zaś takiego konika morskiego zapładnia nietypowo samica i zostawia mu bez skrupułów ok. dwustu maluchów do wychowania, widać, że o cnotach niewieścich nie ma zielonego pojęcia. Taki truteń z kolei nie ma ojca, za to ma dziadka, a matka to jedyny rodzic. Grzeszny onanizm rozpowszechniony jest wśród małp, jeleni, wielbłądów, kozłów, a orangutany to same wykonują zabawki erotyczne, których używają w czasie seksu.

Matka natura poprawna nie jest, więc poprawiania w podręcznikach będzie sporo, kiedy seks w szkole to tabu. A to dziwne stworzenie za chwilę się przebierze… Kim będzie?

137 uwag do wpisu “Nie wystarczy znać przyrodę, trzeba jeszcze rozumieć

  1. Małgośka

   Osiołki to już odległe czasy. Słoń Ninio, gej, ten jest teraz bohaterem!
   Podglądnął go kiedyś poznański radny M. Grześ i oburzył się, że „nie po to Poznań wydał 37 mln zł na największą w Europie słoniarnię, by żył w niej słoń-gej„.
   Ninio wolał kolegów, ba! koleżanki bił trąbą! brutal!
   Oburzenie radnego przelało się na super frekwencję, dzięki której sfinansowano nową niedźwiedziarnię, w której zamieszkała mała Cisna, uratowana w Bieszczadach.
   Misia Cisna stała się nową pupilką i… znów nakręciła frekwencję.
   Pieniądze ze sprzedaży wizerunku niedźwiedzicy pokryły koszt budowy wybiegu dla lampartów perskich. A wśród kotów… same geje!

   Radny Grześ oszalał ze zgryzoty i przerzucił się na obserwację fok.
   (dalej nie śledziłam już poczynań radnego, bo w tym zoo jest zbyt wiele gatunków zwierząt… )

   Polubione przez 1 osoba

   1. Dzięki za wprowadzenie w temat. Nie wiedziałem o tak rozległym pomieszaniu ról wśród zwierząt.Pan Grześ dobrze zrobił przenosząc swoje obserwacje na środowisko wodne

    Polubione przez 1 osoba

   2. Małgośka

    Sama nie wiem, Tatulu, czy dobrze…
    bo foka Maksiu połknął kółko od dziecięcej zabawki, co skończyło się dla
    niego tragicznie, a chwilę później wielki żółw wodny udusił się połkniętą torbą plastikową. Radny Grześ twierdzi, że Maksiu nie zauważył kółka, bo pływał w brudnej wodzie, a żółw udławił się siatką, bo dawno nie miał badanego wzroku.
    Brud, brak opieki i jeszcze ta rozwiązłość, rozumiesz…
    Zoo trzeba zamknąć!

    Polubione przez 2 ludzi

   3. Ultra

    Małgosiu,
    już J. Sztaudynger zauważył, że wszyscy ganią porubstwo i ruję, nazwa okropna, ale jak smakuje.
    Widziąłam mem, gdzie dwa ślimaczki mówią: Nic komu do tego, co sobie robimy w skorupkach. 🙂
    Serdeczności

    Polubienie

   4. Ultra

    Małgosiu,
    radny nie wstydzi się tego, że podgląda? Że też nikt go nie zbeształ, że cudzym seksem się zajmuje.
    Noworoczne serdeczności

    Polubienie

 1. nikt nie powinien powoływać się na Boga przy ustanawianiu jakichkolwiek nakazów lub zakazów, chyba , że zawierają temat z 10 przykazań Jego! Ani 5 przykazań kościelnych ani żadne inne nie mają w zasadzie sensu jaki mieści się w tych 10. a ja uważam je nawet za świętokractwo, dlatego nie chodzę do kościoła chociaż wierzę w Boga. Nie pozwalam sobie robić wody z mózgu! A nauka o seksie jest za wcześnie rozpoczynana to na pewno. Nie umie taki jeszcze liczyć do 100 a wie jak się dzieci robi, czuje niesmak jak słyszę takie dziecko. pozdrawiam

  Polubione przez 2 ludzi

   1. Ultra

    Tatulu,
    wiadomości powinny być podane w zależności od pytań dziecka. Wiek nie ma nic do rzeczy, bo maluchowi też trzeba odpowiedzieć na pytanie, skąd biorą się dzieci. Wystarczy zerknąć do książek, które podpowiedzą, jak odpowiadać dzieciom na pytania o seks.
    Noworoczne serdeczności

    Polubienie

   1. Ultra

    Alicjo.
    dzieci są na śmietniku, dlatego, że młodzi nie uczą się o seksie. Seks znają jedynie z filmów i podwórka.
    Serdeczności

    Polubienie

   2. Ultra

    Alicjo,
    dzieci nie są chowane w kokonach, nie są głuche ani ślepe, więc widzą i słyszą więcej niż nam się wydaje.
    Serdeczności

    Polubienie

  1. Ultra

   Hebiusie,
   mego wnusia zawoziłam do zaprzyjaźnionego gospodarstwa, by na żywo zobaczył kurczątka, kaczki, baranki. Teraz i on nie hoduje…
   Noworoczne serdeczności

   Polubienie

 2. Oooo zapomniałaś wspomnieć o bezczelnych obojnakach co same siebie zapładniają. Codziennie patrzę na takie drzewo co to jest dziewczynką i chłopcem na jednym pniu i wcale się nie tego nie wstydzi. Istna zgroza.

  Polubione przez 1 osoba

   1. Ultra

    Tatulu,
    prokreację wśród mniej sprawnych umysłowo, wytłumaczyła jedna z posłanek: Jak tam nie będzie dzieci, to kto będzie mi kopał rowy, sprżątał w domu, pracował w ogrodzie…
    Noworoczne serdeczności

    Polubione przez 1 osoba

 3. At my age I did not have the slightest knowledge of sex in animals. I think I grew up in a time where this was hidden as much as if it were sacrilege to know more. I have a grandson and I see that sex education is not taboo. The truth is that your article is a revelation for me and I have a very interesting topic of discussion among my relatives. Greetings Ultra.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Nakazy, zakazy , regulacje nic nie dają, ludzie jak rozmnażali ,tak się nadal rozmnażają i chwała im za podtrzymywanie gatunku, miejmy nadzieję ,że żadem minister tego nadal nie zmieni i ludzki gatunek przetrwa na ziemi. :)):)):))

  Polubione przez 1 osoba

   1. Ultra

    Molekułko,
    zauważ, że politycy śpią spokojnie. Żaden ekonomista nie huknie, że tak zadłużać się nie można, niewielu dziennikarzy grzmi o przekrętach, nauczyciel siedzi jak mysz, by go zwolnili, rodzicom pasuje wszystko, byle tylko dziecko było w przechowalni, czyli w szkole.
    Pozdrawiam

    Polubione przez 1 osoba

   2. Zanurzeni w bezkresnym zbiorowej głupoty oceanie

    02.02.18.Oława „Zanurzeni w bezkresnym zbiorowej głupoty oceanie” Zanurzeni w bezkresnym zbiorowej głupoty oceanie Pluskamy się w nim tkwiąc w jakimś beznadziejnym Narkotyczno-hipnotycznym stanie Pogrążając się w nim stale O wyjściu z niego nie myślimy wcale Wyłączone mamy myślenie Wykonujemy pohipnotyczne polecenie Co się z nami stanie jak hipnoza działać przestanie Molekułka

    Polubione przez 1 osoba

 5. Andrzej Kawiarennik

  Bardzo sensownie zredagowałaś swój tekst, natomiast jego kontekst jest mniej więcej taki, jak przedstawiła Olga Tokarczuk w jednej ze swoich wypowiedzi… parafrazuję oczywiście – nie wierzę, że literatura może zmienić podejście człowieka do życia / świata /zarządzania światem, albowiem ci, którzy rządzą, nie czytają literatury / wierszy, etc. No i właśnie w tym tkwi problem. Pogląd jaki wyraziłaś jest oczywiście słuszny, ale czarnek nie podzieli go przynajmniej z dwóch powodów:
  1) nie przeczyta go, bo innymi zabawkami zajmował się w dziecinstwie;
  2) bo nie
  Pozdrawiam

  Polubione przez 1 osoba

 6. Bardzo ciekawy tekst, mimo że… nie za bardzo się z nim zgadzam: w przyrodzie występuje wiele zjawisk, których nikt nie chciałby pokazywać dzieciom.
  A ten osobnik z ostatniej fotografii wygląda na tę rybę pionierkę, która setki milionów lat temu jako pierwsza wyszła z wody 😉

  Polubione przez 2 ludzi

 7. irsila

  Chodzi o to, by maluczkich nie demoralizować za wcześnie i by homoseksualizmu nie promować, by mniejszość seksualna swoich poglądów innym nie narzucała, ot co.
  Homoseksualiści i inni tego typu,żyją średnio o 20 lat krócej.

  Polubione przez 1 osoba

  1. irsila

   Dzięki za polubienie i zrozumienie.
   Wnuczkę w wieku pierwszej komunii mam,
   w maju to będzie i nie chcę by ona była powiadamiana
   i instruowana
   o tych innych podejściach do seksu.
   Chronimy ją jak możemy,
   przed wszelkimi zboczeniami.
   Syn na jakieś walki i boks ją zapisał,
   by dzielna była.
   Póki co, koniki ujeżdża.
   Kto dziewczynki ma, ten drży przed pedofilami i zboczeńcami.

   Polubienie

 8. Małgośka

  Ultro, a może to właśnie my, ludzie, sprzeciwiliśmy się Matce Naturze, ustalając między sobą umownie, co w seksie stanowi normę, co dewiację, w jakie pary wypada się łączyć, czy samice lepiej zajmują się potomstwem, gdzie zaczyna się Sodoma i Gomora?
  Sama widzisz, że Przyroda daje nam tyle znaków i przykładów…?! 😀

  Polubione przez 1 osoba

  1. Ultra

   Małgosiu,
   G. M. Levick napisał książkę pt” Obyczaje seksualne pingwinów Adeli”. Nie wydana, bo czlowiek zobaczyłby zoofilię, nekrofilię, gwałty, prostytucję, gwałty na rannych samicach… Woli zatem nie wiedzieć, tak przecież wygodniej dla niego, można potem bezkarnie tępić jako dewiacje…
   Noworoczne serdeczności

   Polubienie

 9. irsila

  Po zakończeniu tzw. „miesiąca Dumy” w mediach społecznościowych ukazało się szczególne „dzieło” – piosenka w wykonaniu Gejowskiego Chóru Męskiego z San Francisco. Utwór zatytułowany Przesłanie od społeczności gejów w sposób bezpardonowy mówi o intencjach lobby LGBT, coraz jawniej dążącego do wprowadzenia terroru „równości”, począwszy od najmłodszych pokoleń.

  „Nawrócimy wasze dzieci. Dzieje się to krok po kroku. Cicho i subtelnie. I ledwo to zauważycie. Możecie trzymać je z dala od dyskoteki. Ostrzegać przed San Francisco. Kazać im nosić spodnie w kant. Nie obchodzi nas to, nawrócimy wasze dzieci. Sprawimy, że będą tolerancyjne i sprawiedliwe. Ktoś musi je nauczyć nie nienawidzić. Idziemy po nie. Przychodzimy po wasze dzieci” – śpiewają homoseksualiści z miasta będącego symbolem rewolucji hipisowskiej.
  https://dorzeczy.pl/swiat/190931/chor-homoseksualistow-idziemy-po-wasze-dzieci.html

  Polubione przez 1 osoba

  1. Ultra

   Irsilo,
   czy Ciebie jakaś piosenka sprowadziła na złą drogę? Na pewno nie, ale posłuchaj rodzimych raperów, włos Ci się zjeży.
   Noworoczne serdeczności

   Polubienie

   1. Ultra

    Tetryku,
    osiem gwiazdek to pikuś w obliczu tego, co powiedzą następne pokolenia, gdy będą spłacać pozostawione przez nas długi.
    Noworoczne serdeczności

    Polubienie

  1. Ultra

   Reflektorze 61,
   to w szkole dzieci powinny uczyć się rzetelnej wiedzy o seksie, także o seksualnej przemocy. W mojej szkole takie lekcje prowadzili lekarze, psycholodzy, seksuolodzy.
   Noworoczne serdeczności

   Polubienie

   1. No widzisz, nikt jej nie uświadomił. Aż miło popatrzeć gdy pan bociek przylatuje do gniazda, mości się na jajkach, a pani bocian rozprostowuje skrzydła i nie ma jej tyle samo czasu ile nie było pana boćka. Uwielbiam obserwować bocianie gniazdo, od paru pat to robię bo wiele się tam dzieje

    Polubione przez 1 osoba

 10. irsila

  Politycznie niepoprawrawne to jest,
  by o LGTB źle się wyrażać.
  Nie opublikują!
  Ale niestety, oni się narzucają ze swoimi zboczeniami
  normalności nie akceptują,
  choć ja nie chće być prze z nich indotrynowana.

  Polubione przez 2 ludzi

   1. Ultra

    Tetryku,
    ha, ha, tak też mówi moja kościółkowa znajoma, ksiądz w kościele o tym mówił, że homoseksualiści demoralizują porządnych obywateli, a wszyscy wiedzą, że chłopców lubi 🙂
    Noworoczne serdeczności

    Polubione przez 1 osoba

 11. Piotr Piętowski

  Czyli należy zmienić całą przyrodę, a łatwiej chyba po prostu chodzić z zasłoniętymi oczami cały czas, żeby czegoś złego nie zobaczyć. A już na poważnie to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać nad głupotą jaka wyziera z wypowiedzi osób, które zostały nominowane na stanowiska związane z edukacją, czyli mające w założeniu promowanie wiedzy, rozumienia różnych zjawisk, szacunku dla innych itp. Nadzieja jest tylko w młodzieży, która w dużej mierze sama potrafi myśleć, patrzeć i czuć.

  Już niestety po sałatce. Za to dziś skończyłem jeść inną, warzywną, równie dobra jak tamta. 🙂

  Mam taką listę wykonawców, że wystarczy na parę lat moich wpisów. 😀

  Pozdrawiam!
  Mozaika Rzeczywistości.

  Polubione przez 2 ludzi

  1. Ultra

   Piotrze,
   nic dziwnego, że po takim nauczaniu ludzie będą domagać się, by truteń Gucio ożenił się z Mają, bo wspólne życie bez ślubu jest grzechem, Kubusiowi Puchatkowi założą w końcu majtki, Teletubisiowi wyjmą torebkę z ręki, a osiołkowi zdejmą kokardkę, bo kto to widział takie sprośności 🙂
   Noworoczne serdeczności

   Polubione przez 1 osoba

 12. irsila

  Przyroda się sama obroni
  przed chorymi chujami.
  Nawet Czarnka do tego nie potrzebuje.
  Niech mnie nie uświadamiają, że rację mają,
  i swojej patologii mi nie narzucają
  przez jakichś zboczeńców bogatych,sponsorowani.
  Mniemam, że ten komentarz jednak zamieścisz,
  gdyż za to nie będziesz ścigana.
  Sama za siebie odpowiadam.
  Patologii nie cierpię.

  Polubione przez 2 ludzi

  1. Ultra

   Irsilo,
   a skąd wiadomo, co normą? W czym Tobie przeszkadza, że dwie panie żyją razem? I często bardziej szczęśliwsze niż w tych związkach z byle jakim mężczyzną…
   Noworoczne serdeczności

   Polubione przez 1 osoba

 13. irsila

  Choć patologie w moim domu, od lat mam.
  Syna na schizofrenię prymitywną chorego,
  do tego od alkoholu uzależnionego
  i tak jest od lat,
  kiedy na emeryturę przeszłam.
  żałosne to wszystko jest,
  Do tego tylko jedną nogę sprawną mam
  i męża chorego,
  który jednak większa emeryturę ode mnie ma
  i jakoś ciągnę te wózki z zakupami i ten los.
  I nie nie narzekam.
  Inni gorzej mają.
  Podziwiam wpisy Ultry,
  nie wszystkie ostatnio czytałam,
  zarobiona byłam.
  Krakowianka jam cija, z Mogiły i Huty:)_

  Polubione przez 1 osoba

 14. irsila

  No i cebulę przypaliłam do kotletów mielonych,
  a niech to szlag!
  Dobrze, że tanio kupiłam a i tak żal.
  Komputer powinien być wedle mnie w kuchni umieszczony:)
  i tam powinnam zasiadać by nic się nie zmarnowało.
  Co za czasy,co za mores!

  Polubione przez 1 osoba

 15. irsila

  Nie polubiajcie mnie, poczty mi nie zapychajcie.
  Swoją prawdę wywaliłam,
  choć własnego bloga nie mam.
  (W ukryciu coś jednak piszę)
  Ostatnio i tak, blogi nie są popularne,
  tylko jakieś vlogi, trzeba kamerkę mieć i się nagrywać.
  Ot próżnośc nad próżnościami
  i marność nad marnościami
  i tylko marność tego żywota widzę i odczuwam.

  Polubione przez 1 osoba

 16. irsila

  Zaprzestaję komentować.
  Własnego bloga nie mam,
  nie wszystkie komentarze moje są tu publikowane,
  zatem spierdalam stąd,
  by tak kulturalnie się wyrazić
  za pomocą lumparczycy, i jej wyrażeń,
  którą popierasz tu .
  No i z piorunem wrażeń.

  Polubione przez 2 ludzi

  1. Małgośka

   Irsilo,
   nie bierz złych przykładów z ludzi, których nie szanujesz.
   Dziś naśladujesz język lumparczycy, strach się bać kiedy, zaczniesz wzorować się na tych wszystkich LGBT…! aaa! i jeszcze IQ+

   …piorun rażeń, powiadasz…?

   Polubione przez 2 ludzi

   1. Ultra

    Małgosiu,
    jeśli ktoś nie ma takiego samego zdania, Irsila zaczyna się robić nerwowa. Wiem to z jej komentowania na innych blogach.
    Serdeczności

    Polubione przez 1 osoba

 17. irsila

  Sorki przepraszam, na trzeźwo nie pisałam, przyznaję.
  Piwko w główce namieszało,
  książęce kurna, tyskie na promocji było:)

  Ultro,, zawsze właściciel bloga rację ma.
  i oczekuje klepania po pleckach i achów i ochów.
  Ja jestem osobą rozgoryczoną,, współuzależnioną od choroby syna,
  swoją prawdę ujawniam, więzieniem nie grożą.
  Ludzi staram się nie poniewierać ani nie obrażać,
  tylko poglądy nieraz atakuję.
  Nie wiem po co komentuję,
  dużo zdrowia mnie to potem kosztuje.
  Serdecznie pozdrawiam.

  Polubione przez 2 ludzi

 18. Ultro, Ty ministrowi nie podpowiadaj, wejdzie tu przypadkiem (wiadomo przypadki po ludziach chodzą, może po blogach też), przeczyta, wiadomo, że zrozumie na opak i zaraz przyrody i biologii w szkole nauczać zakaże, na wszelki wypadek, żeby młode pokolenia nie rozpoznały kto samiec, a kto samica, nie rozróżnią to i zgorszenia nie będzie. I wtedy pamiętaj, że się do tego przyczyniłaś.
  Ale to chyba jednak za Czarnka w tych przedszkolach tak się porobiło lubieżnie, bo moje dzieci w przedszkolu o seksie nic nie miały, ale one za poprzedniej władzy chodziły jednak ;-P

  Polubione przez 2 ludzi

   1. Mam nadzieję, że one już sobie tych cnót niewieścich nie dadzą wcisnąć, ale ciągle gdzieś z tyłu głowy mam, że być może będziemy musieli przejść na edukację domową (o ile wtedy taka jeszcze będzie możliwa). Wycieczki w szkole na szczęście obowiązkowe (jak na razie) nie są, tak jak i religia (póki co) i choć to wszystko może się zmienić, to ja jednak jak głupia wierzę, że najpierw zmieni się jednak minister. Moje biedne dzieci jak na razie nie wiedzą kto to był Wyszyński, i pani w muzeum zdziwiła się, że z wszystkich rzeźb ( w tym kilka naszych świętych przedstawionych poznały tylko Piłsudskiego, który i tak okazał się być Sobieskim jednak, ale zupełnie nie skojarzyły tych, które im Pani próbowała podpowiedzieć na wszelkie sposoby bo pewna była że szkolne dzieci skojarzą natychmiast (a rzeźby bardzo podobne były, artysta mistrz prawdziwy).

    Polubione przez 2 ludzi

   2. Ultra

    Gimi,
    wszystko zależy od mądrego dyrektora i nauczyciela i rodziców, na co zezwalają. W klasie wnuka dyrektor zwolnił katechetkę na wniosek rodziców, a matematyczkę na wniosek uczniów, bo nic nie wymagała i piątki stawiała.
    Pozdrawiam

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s